O projekte

Vitajte na imdb.sk – Váš jedinečný zdroj informácií o filmoch, seriáloch, hudbe a koncertoch!

Na našom webe nájdete najnovšie správy, recenzie a exkluzívne reportáže zo sveta zábavy. Či už ste filmový nadšenec, seriálový fanúšik, milovník hudby, alebo koncertný blázon, imdb.sk je miestom, kde sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť.

Filmy
Ponúkame dôkladné recenzie nových filmových premiér, rozhovory s filmovými tvorcami a tipy na filmové festivaly. Sledujte nás, aby ste nepremeškali ani jednu dôležitú premiéru a mohli vždy vybrať ten najlepší film na večer.

Seriály
Od najnovších hitov na streamovacích službách po klasické seriály, ktoré sa oplatí objaviť – poskytujeme vám všetky dôležité informácie, aktuálne novinky a analytické pohľady na obľúbené a nadchádzajúce seriály.

Hudba
Ste pripravení objaviť svojho nového obľúbeného umelca alebo album? Naše recenzie albumov, profily umelcov a najnovšie správy z hudobného priemyslu vám pomôžu zostať v obraze. Navyše, prinášame aj informácie o nadchádzajúcich albumoch a singloch.

Koncerty
Nič nezodpovedá zážitku z koncertu naživo. U nás nájdete najnovšie informácie o koncertoch, festivalech a živých vystúpeniach. Či už hľadáte tipy na nadchádzajúce podujatia alebo recenzie minulých koncertov, sme tu, aby sme vám pomohli plánovať ten najlepší hudobný zážitok.

S imdb.sk nikdy nezmeškáte to najdôležitejšie z filmového plátna, televíznych obrazoviek, koncertných sál či hudobných klubov. Pridajte si nás k obľúbeným a staňte sa súčasťou našej komunity zanietených fanúšikov kultúry. Spolu budeme na čele zábavného priemyslu s prístupom ku všetkému, čo potrebujete vedieť o filme, seriáloch, hudbe a koncertoch.

Vitajte doma, milovníci zábavy!